Newsletter
Careers

Uluslararası Havayolu Taşımacılığı

BAIKAY, merkezi İstanbul’da bulunan bir lojistik şirketidir.

BAIKAY, hizmet tabanlı bir lojistik şirketi ve IATA sertifikalı kargo acentesidir.

Nakliye, depolama ve gümrükleme çözümleri sunan dünya çapındaki güçlü acente ağlarına sahipttir. İstanbul ofisimizden dünya çapında faaliyet gösteren uzman ekiplerle birlikte 200’den fazla ülkede acente ortakları. Belirli müşteriler ve denizaşırı acenteler ile birlikte  tam tedarik zinciri sağlıyoruz.

Lojistik ve Freight forwarding işinde 25 yılı aşkın deneyim ile şirketin sektörde önemli bir küresel oyuncu olmak için ilerlemeye kararlıdır.

Önemli Şirket Bilgileri :

-7/24 Canlı operasyonlar

– Yılda 20.000’den fazla sevkiyat

-IATA – FIATA – UTİKAD – DTO ( Deniz Ticaret Odası ) – İTO (İstanbul Ticaret Odası) – GLA -X2 ASYA KÜRESEL -PROLOG Sertifikalar ve Lisanslar – Türk Sivil Havacılık Kargo Acentesi – TIO ( Kara Taşımacılığı ) – ISO9001 – ISO27001 1)

HAVA NAKLİYESİ

A-Genel Bakış:

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) kargo acentesi olarak BAIKAY dünya çapında gönderiler için her türlü hava lojistiği çözümü sunar. BAIKAY olarak hava taşımacılığının hızlı ama pahalı bir hizmet olduğunun farkındayız. Bizim Sektörde uzmanlaşmış ekip üyeleri, her zaman paradan tasarruf etmenize yardımcı olur. hızlı geçiş, 7/24 yardım ve konsolidasyon odaklı çözümler, fırsatlar. Ana ağ geçitlerine/kapılarından ayda 1000’den fazla hava sevkiyatıyla, talep ettiğiniz görünürlük ve garantili tedarik zinciri yönetimi ile hızlı, güvenli ve esnek bir hizmet.

B-BAIKAY TIME CRITICAL

Şirketimiz, Türkiye’nin ulusal bayrak taşıyıcılarının yanı sıra birçok , Tüm kritik parçaların taşınması için 7/24 özel çözümler, ülke çapındaki havalimanlarının hava tarafına erişimi olan kendini işine adamış personelimiz, her zaman Time critical hizmet ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat sektör lideri destek sağlamaya hazırdır. Hızlı büyüyen BAIKAY, çözümler sayesinde bilinen bir pazar lideri haline geldi.

Tüm müşteri ihtiyaçları, işletim modelleri ve BT platformları ile entegre olacak şekilde son derece uyarlanmıştır,

C-BAIKAY Genel Kargo

IATA ve Sivil Havacılık sertifikalı personelimiz, lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzmanlığa, deneyime ve özveriye sahiptir. Bu nitelikler ayrıca uluslararası ticarette size rehberlik etmede yardımcı olabilir. Sadece zaman açısından kritik gönderilerde değil, her sektörde..BAIKAY, gönderilerinizi A noktasından B noktasına kargo teslim edilene kadar yakından takip edecektir. En büyük gücümüz iletişimdir.

BAIKAY, müşterilerini kargolarının durumu hakkında 7/24 bilgilendirecek.

BAIKAY ayrıca aşağıdaki endüstriyel sevkiyatların elleçlenmesi konusunda da uzmanlaşmıştır;

-Biyofarma

-Kimyasallar

-Tehlikeli mallar

-Askeri & Savunma

-Giysiler

-Oto ve Deniz Parçaları

-Fuarlar -Elde Taşıma

-E-Ticaret

D-BAIKAY Charter

BAIKAY, özel kargo gereksinimleri için sonsuz kapasite ve rotalama seçenekleri sunar. Yüzlerce uçak kiralama deneyimine sahip olarak, müşteri gereksinimlerine göre doğru zamanda doğru hava kargo uçağını bulma konusunda oldukça nitelikliyiz. BAIKAY, tüm charter operasyonlarını, uçuş izinlerini, yerel yönetim sivil havacılık departmanlarına yapılan başvuruları takip eder ve yönetir.
truck-vignette-gray.png